فروشگاه اینترنتی قصر فرش

2
آبان
خرید فرش از کارخانه

خرید فرش از کارخانه


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به دلیل افزایش تعداد تولیدکنندگان و بافندگان فرش ماشینی، فروشندگان جهت حفظ خود در بازار رقابت اقدام به ایجاد شیوه های نوین برای فروش بیشتر میباشند، یکی از این روش ها، امکان خرید فرش از کارخانه و بدون واسطه است. در این روش تولیدکنندگان فرش ماشینی برای کاهش قیمت محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند، مزیت این روش افزایش میزان فروش و درنتیجه جذب مشتریان بیشتر است. در ادامه به مزایای خرید فرش از کاخانه می پردازیم:

برای مشاهده قیمت امروز فرش ماشینی کلیک کنید

تفاوت خرید فرش از کارخانه با خرید فرش از نمایشگاه

در روش خرید مستقیم از کارخانه مشتریان گرامی لازم نیست جهت مشاهده و خرید محصولات به مکانی مراجعه نمایند، تنها از طریق وب سایت آن شرکت در هر ساعت از شبانه روز بدون مراجعه حضوری اقدام به مشاهده و خرید فرش مورد نظر خود نمایند ولی در روش سنتی مشتری میبایست به محل مورد نظر در زمان مشخص مراجعه نماید تا فرش دلخواه خود را مشاهده و اقدام به خرید آن نماید. پس به طور کلی مزایای این روش شامل:

- حذف واسطه گری در نتیجه کاهش قیمت تمام شده فرش

- حذف هزینه های مربوط به اجاره، انواع قبوض و دیگر هزینه ها

- حذف محدودیت های زمانی و مکانی

- مشاهده و انتخاب فرش دلخواه متناسب با دکوراسیون منزل

- پراخت هزینه فرش انتخابی به صورت ودیعه و پرداخت کامل آن بعد از دریافت آن درب منزل

خرید فرش از کارخانه

چه شرکتهای اقدام به فروش فرش به قیمت درب کارخانه می کنند؟

در ایران شرکت های زیادی اقدام به فروش محصولات خود از درب کارخانه می نمایند، مانند خرید فرش از کارخانه اصفهان و  خرید فرش از کارخانه یزد است یکی دیگر از این شرکتها، شرکت فرش مشهد است، شما می توانید برای خرید فرش از کارخانه نگین مشهد به آدرس وب سایت آن مراجعه و از طریق آن اقدام به خرید فرش از کارخانه مشهد نمائید. شرکت های تولیدی فرش ماشینی کاشان نیز از این طرق اقدام به فروش محصولات خود می نمایند، برای خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان و خرید اینترنتی فرش از کارخانه کاشان می بایست به آدرس فروشگاه آنلاین آن مراجعه نمائید. یکی از شرکت های مطرح در زمینه خرید فرش از کارخانه در کاشان، شرکت فرش قیطران است که خرید فرش از کارخانه قیطران به راحتی قابل انجام است.

چرا فروشگاه اینترنتی؟

افرادی که قیمت و برند فرش برایشان مهم است ولی از نظر زمانی فرصتی برای مراجعه به فروشگاه و مغازه ندارند، فروشگاه اینترنتی راهی معتبر برای خرید فرش با قیمت مناسب و با کیفیت از مکانی معتبر است. خرید فرش از کارخانه بهترین روش برای صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد، همچنین شرکت های که اقدام به فروش محصولات خود به صورت اینترنتی می کنند مزایایی برای مشتریان خود در نظر می گیرند. یکی از این مزایا طرح های تخفیف و جشنواره های فروش است، یا ارسال رایگان محصولات به دست مشتری میباشد. در روش مستقیم فرش از کارخانه با ارسال رایگان می توان به هر تعداد فرش را خریداری و به راحتی درب منزل دریافت نمود. در روش فروش آنلاین یا خرید فرش از کارخانه و خرید فرش کاشان از کارخانه، فرش ماشینی به قیمت کارخانه، همراه با ضمانت نامه کتبی به وسیله ارسال رایگان به دست مشتری میرسد.

برای مشاهده کلکسیون فرش های ماشینی قصر فرش کلیک کنید

در زمان خرید فرش به صورت آنلاین میبایست به تمامی اطلاعات درج شده برای محصول دقت لازم را در نظر داشت تا محصول خریداری شده همان محصول دلخواه باشد، در تمامی فروشگاه های اینترنتی سعی شده است، محصولات با اطلاعات کافی در اختیار خریداران گرامی قرار بگیرد.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *