تحویل فرش درب منزل با قصر فرش کاشان

22 بازدید

فرش، قالی، گلیم  فرش، دکوراسیون خانه، زینت خانه ، قالیچه،قیمت فرش ، 700شانه، 1200 شانه،1500 شانه، کارخانه  فرش ، نمای خانه، اندازه فرش ، ابعادفرش ، متراژ فرش، قصرفرش، زیبایی خانه، رج، نخ ، پرز ،چله ، تار ، پود، طرح فرش ، گل برجسته ،الیاف، الیاف مصنوعی ،جنس فرش ،سبک فرش،نقش فرش ، تخته فرش،حاشیه فرش ،تراکم فرش ، الیاف اکرلیک ، ریسندگی ، کاردینگ ،فینیشر ، دولاتاب ، دولاکنی ، رینگ ، نخ یک لا، نیمچه نخ ، بوبین فینیشر

تحویل فرش درب منزل با قصر فرش کاشان

فرش در دسته وسایلی است که بی هیچ حرف و حدیثی از ملزومات منزل هر ایرانی خصوصاً خانواده های سنتی محسوب می شود . فرش و قالی کف پوشی است با کمترین جایگزین که علاوه بر پوشاندن کف خانه ، گرم نگه داشتن فضا ، زیبایی و آرامش خاصی به دکوراسیون خانه ما می بخشد . اما از گذشته تا به امروز خرید و فروش فرش های ماشینی و دستبافت با دردسر ها و نگرانی هایی همراه بوده است ، این نگرانی ها از مرحله انتخاب درست ، صحیح و به عبارت کامل تر متناسب با دکوراسیون گرفته تا مرحله حمل و نقل و گستراندن در خانه با مشتریان همراه است . با این وجود اگر به رعایت نکاتی ساده اما مهم در تمام مراحل تولید و خرید و فرش اهتمام ورزیم قطعاً می توانیم خریدی رضایت بخش و منطقی داشته باشیم . نکاتی که در عین سادگی می تواند دکوراسیون منزل را به میزان زیادی تحت تأثیر قرار داده و همچنین بر بودجه خانوار اثر گذار باشد .

مشتریان و خریداران فرش های ماشینی بیشترین افرادی هستند که جهت خرید به صورت فیزیکی به بازار ها مراجعه کرده و ترجیح می دهند محصول را پس از لمس و مشاهده خریداری نمایند . حال آنکه در خرید های حضوری مشکلاتی از جمله قیمت بالا و اضافه شدن هزینه های سربار ، عدم اعتماد به فروشگاه و ضمانت نامه ها ، مشکلات و هزینه حمل و نقل و ... وجود دارد .

برخی از انواع خریدها مانند خرید مستقیم فرش از کارخانه با داشتن امتیازاتی همراه است که در برطرف ساختن سختی ها مؤثر خواهد بود . مهم ترین مزیت و امتیاز خرید مستقیم ارسال رایگان و تحویل فرش درب منزل است . این امر خصوصاً در خرید های اینترنتی بسیار دیده می شود فروشندگان و کارخانه داران از تحویل فرش درب منزل به عنوان آیتمی جهت جذب مشتریان به سمت خرید های اینترنتی کمک می گیرند .

روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی در ایران خرید و فروش ها بازار را متحول ساخت و جانی دوباره در عرضه محصولات دمید ، به ویژه در مورد فروشگاه های فرش و قالی که به علت داشتن حجم ، وزن و هزینه حمل و نقل بالا خریداران را به سمت و سوی استفاده از فرصت های این چنینی سوق داده است .

 

خریدهای اینترنتی و تحویل درب منزل

همان‌طور که در بالا اشاره شد ، فروشگاه های آنلاین و اینترنتی در کشور ایران در مورد کالاهایی مانند فرش و قالی به تازگی پا گرفته اما روز به روز بر تعداد مشتریان آن افزوده می شود و تحویل فرش درب منزل از جمله خدماتی است که جهت رفاه حال مشتریان و جذب خریداران به سمت خرید آنلاین ایجاد شده است . این خدمت زمانی مهم تر می شود که ما خرید را از شهر دیگری انجام داده باشیم . بسیاری از مشتریان به دنبال خرید محصولی بهتر فرش و قالی را از شهرهایی مانند کاشان ، مشهد ، تبریز و ... انجام می دهند حال تصور کنیم اگر قرار بود مشتری وظیفه حمل را خود بر عهده بگیرد و خرید و تحویل کالا از مبدا انجام شود ، علاوه بر دشواری هزینه گزافی هم بر دوش خریدار گذاشته می شد اما در روش خرید با امتیاز تحویل فرش درب منزل مشتری پس از خرید و ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن کالا را در مقصد تحویل می گیرد .

از طرف دیگر فروشگاه هایی که در سطح کلان شهرها به ارائه محصولات می پردازند آیتم تحویل درب منزل را ندارند چراکه اضافه شدن هزینه و کرایه پرداخت به سایر هزینه های سربار مانند مالیات ، اجاره مغازه ، قبوض آب و برق و ... برای آن ها مقرون به صرفه نخواهد بود و در صورت ارسال محصول برای خریدار هزینه آن را از مشتری دریافت خواهند کرد .

به هیچ وجه نباید در مورد تحویل درب منزل در نوع خرید های اینترنتی نگرانی داشته باشیم چراکه فروشگاه پس از ثبت سفارش توسط مشتری و قبل از اقدام به ارسال فرش ماشینی به مقصد ، محصول را طی چند مرحله توسط کارشناسان فروش مورد بررسی قرار می دهد . طی این بررسی ها مواردی از جمله کیفیت فرش ، تطابق طرح فرش ماشینی با نوع ثبت شده ، درستی ابعاد و اندازه ، عدم متفاوت بودن رنگ با فرش مورد نظر خریدار ، و ... به طور دقیق انجام می گیرد . همچنین در صورت ارسال اشتباه محصول یا وجود هر نوع خطایی از سوی فروشنده ، فرش بدون تحمیل هزینه به خریدار قابل تعویض خواهد بود .

تنوع در محصولات ویژگی بارز فرش های ماشینی است ، تنوع محصولات می تواند در عین داشتن مزیت های فراوان در انتخاب طرح و هارمونی با دکوراسیون مشتری را دچار سردرگمی نماید . فروشگاه های اینترنتی در زمینه کمک به انتخاب شتافته و بر خلاف فروشگاه های فیزیکی که تمام طرح ها را یکجا به مشتری ارائه نمی دهند ، تمام طرح ها ، رنگ ها و محصولات با ویژگی های فنی متفاوت را در چند صفحه جای داده است . خریدار با مراجعه به صفحات معرفی محصولات در وب سایت های معتبر می تواند به راحتی هر چه تمام محصولات دیدن نموده و انتخاب نماید . نکتته قابل توجه دیگر ارسال فرش توسط باربری ها است این نوع ارسال هم مشکلاتی از جمله ، گم شدن فرش ، شکستگی و پارگی در حین ارسال و ... را دارد اما فروشگاه قصر فرش کاشان با توجه به این موضوع محصول را درب منزل خریدار تحویل می دهد تا از موارد احتمال این چنین هم جلوگیری به عمل آید . فروشگاه اینترنتی قصرفرش کاشان فعال در زمینه خرید و فروش فرش بدون واسطه در انواع فرش ماشینی فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه با انواع سایز و طرح و رنگ، جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید فرش ماشینی با شماره 09138905011 تماس حاصل فرمایید.


برچسب ها : فرش قالی گلیم فرش دکوراسیون خانه زینت خانه قالیچه قیمت فرش 700شانه 1200 شانه 1500 شانه کارخانه فرش نمای خانه اندازه فرش ابعادفرش متراژ فرش قصرفرش زیبایی خانه رج نخ پرز چله تار پود طرح فرش گل برجسته الیاف الیاف مصنوعی جنس فرش سبک فرش نقش فرش تخته فرش حاشیه فرش تراکم فرش الیاف اکرلیک ریسندگی کاردینگ فینیشر دولاتاب دولاکنی رینگ نخ یک لا نیمچه نخ بوبین فینیشر

1399/06/22

مطالب مرتبط
مشاهده بیشتر
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه