فرش طلاکوب⭐️فرش طلاکوب درباری شاهکار فرش ماشینی

فرش طلاکوب⭐️فرش طلاکوب درباری شاهکار فرش ماشینی

دسته بندی رنگ ها

 • رنگ آبی
 • رنگ متالیک
 • رنگ کاربنی
 • رنگ سرمه ای
 • رنگ صورتی
 • رنگ یاسی
 • رنگ زرشکی
 • رنگ ترمه ای
 • رنگ دلفینی
 • رنگ طوسی
 • رنگ فیلی
 • رنگ مشکی
 • رنگ کرم
 • رنگ بژ
 • رنگ طلایی
 • رنگ نسکافه ای
 • رنگ بادامی
 • رنگ گردویی
 • رنگ سبز پسته ای
فرش طلاکوب⭐️فرش طلاکوب درباری شاهکار فرش ماشینی

فرش ژینوس طلایی 1200 شانه تراکم 3600 -

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

500,000 تومان

فرش طلاکوب⭐️فرش طلاکوب درباری شاهکار فرش ماشینی

فرش وینتیج کد 1900 زرد تراکم 3600-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

500,000 تومان

فرش طلاکوب⭐️فرش طلاکوب درباری شاهکار فرش ماشینی

فرش طلاکوب به جهت استفاده از نخ طلایی برای بافت آن نام گذاری شده است. برای بافت فرش طلاکوب از طراح های ریز و حرفه ای همانند نقشه های سلطنتی استفاده میشود، در این نوع فرش همانند طرح های کنده کاری طلاکوب نقوش اصلی فرش از سایر قسمت ها برجسته و نمایان شده است. در مجموعه تولیدات فرش کاشان یکی از منحصربفردترین فرش هاست که از ترکیب رنگ طلایی با دیگر رنگ ها تولید شده است. 
فرش طلاکوب در دسته بندی جدیدترین فرش های ماشینی کاشان قرار می گیرد که به دلیل رنگ بندی خاص خود در مدت زمان کوتاهی مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. با توجه به نام آن در این نوع فرش ها رنگ طلایی رنگ غالب در مقایسه با سایر رنگ ها میباشد. رنگ بندی این نوع فرش ها به گونه ای است که در کنار رنگ طلایی، رنگ های خنثی استفاده شده است، این تناژ رنگی با دکوراسیون های جدید و فانتزی تناسب عالی دارد، از جمله رنگ های خنثی استفاده شده در این فرش می توان به رنگ دودی، کرم، متالیک و نقره ای اشاره نمود. به دلیل حضور رنگ های خنثی در فشار رنگ طلایی به طور ویژه ای در بستر فرش به چشم می خورد. 

capet golden

معرفی فرش طلاکوب 

فرش طلاکوب از جمله فرش هاش جدید صنعت فرش ماشینی است که رنگ بندی و طراحی فوق العاده ایی دارد و رنگ غالب در این فرش، رنگ طلایی است. علاوه بر رنگ طلایی از رنگ های مدرن و خنثی برای بافت این نوع فرش ها استفاده میشود. تنوع و پالت رنگی موجود در فرش های طلاکوب همخوانی خوبی با دکوراسیون های مدرن و امروزی دارد. 
از جمله رنگ های خنثی استفاده شده در این فرش می توان به رنگ های کرم، نقره ای، دودی و متالیک اشاره نمود. رنگ های خنثی به صورت رنگ مکمل سایر رنگ ها استفاده می شوند و با انواع مبلمان و دکوراسیون قابل ست شدن هستند. استفاده از رنگ های خنثی در کنار رنگ طلایی در این فرش باعث خلق فرشی بی نهایت زیبا و شیک می شود. تنوع طرح های فرش طلاکوب بسیار بالاست و در انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک قابل استفاده هستند.

یکی از این طرح های پرفروش فرش افشان است که بیشترین خریدار را در میان سایر طرح های فرش ماشینی به خود اختصاص داده است. به دلیل محبوبیت بالای این فرش با طرح طلاکوب فرش افشان را در انواع تعداد شانه و تراکم و اندازه های گوناگون تولید می کنند. از این طرح برای بافت فرش های با حداقل تعداد شانه یعنی 700 شانه تا بیشترین مقدار یعنی 1500 شانه استفاده میشود. در فرش های دستبافت گونه همچون 1200 شانه و 1500 شانه تنوع طرح ها بسیار بیشتر است.

برای بافت فرش طلا کوب از طلا استفاده میشود!

بعضی از فروشندگان فرش ماشینی برای فروش بیشتر و بازار داغی برای محصولات خود از این دروغ های شاخ داری استفاده می کننده تا محصولات خود را با قیمت بالاتری به فروش برسانند، به طور کلی برای بافت فرش ماشینی طلاکوب از الیاف مصنوعی و رنگ طلایی استفاده میشود و به هیچ عنوان از فلز طلا در زمان بافت فرش استفاده نشده است، به طور کلی ماشین آلات بافندگی فرش ماشینی امکان استفاده از الیاف طلایی در زمان بافت فرش را ندارند.

انواع فرش طلاکوب

فرش ماشینی طلاکوب در تعداد شانه و تراکم های متنوع و همچنین طرح های زیبا تولید می گردد، به دلیل استقبال بالا از این محصول کارخانجات فرش ماشینی تولیدات خود را در زمینه تولید این فرش افزایش می دهند. طرح طلاکوب عموماً برای فرش های 1200 شانه استفاده میشود. اما برای خرید فرش ارزان بهترین پیشنهاد فرش 700 شانه میباشد. فرش های 700 شانه به دلیل داشتن تعداد شانه و تراکم کمتر در مقایسه با فرش 1200 شانه دارای قیمت کمتری بوده، همچنین دارای ضخامت و ارتفاع خاب بالاتر می باشند. از گذشته تا به امروز خانواده های ایرانی برای مصارف کاربردی از فرش های با بافت ضخیم استفاده می کرده اند. فرش های 1200 شانه برای مکان هایی همچون اتاق پذیرایی که میزان رفت و آمد حداقل است به کار میرود. 

فرش های طلاکوب در چه دکوراسیونی قابل استفاده است

در بافت فرش های با طرح طلاکوب از رنگهای خنثی استفاده میشود، از مهمترین ویژگی رنگ های خنثی قابلیت ست شدن آن با انواع محدوده رنگی است. به عنوان مثال فرشهای با رنگ بندی طوسی با انواع مبلمان قابل ست شدن است، در بافت فرشهای طلاکوب از طرح ها و نقش های جدید متنوعی استفاده میشود و به دو صورت کلاسیک و مدرن بافته میشوند به همین دلیل قابل ست شدن با هم با دکوراسیون های امروزی و کلاسیک است.
برای بافت این فرش به طور معمول از طرح های افشان استفاده میشود، به همین دلیل فرش های طلاکوب طرح افشان از جمله طرح های زیبا ولی در عین حال ساده است و برای خانه ها و مکان هایی کوچک و آپارتمانی باعث بزرگتر جلو دادن فضای خانه میشود. طرح های طلاکوب افشان تلفیقی از دو سبک مدرن و کلاسیک هستند و در آن نشانه های فرش اصیل و سنتی ایرانی قابل مشاهده است. 
فرش طلاکوب در انواع تعداد شانه تولید میشود افرادی که تمایل به خرید فرش دستباف گونه و ریزباف دارند، فرش طلاکوب 1200 شانه انتخاب بسیار فوق العاده ایست. همچنین اگر در زمان خرید فرش قیمت آن برایتان مهم نیست و قصد خرید فرش دستباف گونه با طرح و نقش طلاکوب دارید، فرش 1500 شانه جدیدترین و گرانبهاء ترین نوع فرش ها در حال حاضر است. فرش های 1200 شانه و 1500 شانه مناسب مکان های که حداقل رفت و آمد دارند هستند و بیشتر برای اتاق پذیرایی و سالن های مجلل قابل استفاده هستند. 

فرش 1200 شانه طلاکوب 

فرش ماشینی در صنعت رو به رشد امروز همانند دیگر صنایع در حال پیشرفت میباشد، تا به روزترین و زیباترین تولیدات خود را روانه بازار مصرف نماید. یکی از جدیدترین محصولات در صنعت فرش ماشینی 1200 شانه میباشد. فرش 1200 شانه در واقع فرش است که در هریک متر از عرض فرش 1200 گره زده شده است. فرش 1200 دارای تراکم 3600 میباشد، در فرش های 1200 شانه در هر طول فرش 3600 ریشه بافته میشود. 
از مهمترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی 1200 شانه در کاشان می توان به شرکت فرش قیطران کاشان و شرکت فرش پاتریس کاشان اشاره نمود. تمامی تولیدات فرش 1200 شانه کاشان دارای زیبایی و کیفیت منحصربفردی هستند، فرش 1200 شانه طلاکوب یکی از جدیدترین محصولات فرش ماشینی کاشان می باشد که به نوبه خود جزء پرفروشترین های فرش ماشینی میباشد. این فرش به صورت 10 رنگ زیبا و چشم نواز به وسیله برترین و با کیفیت ترین الیاف موجود، نخ 100 % اکریلیک هیت ست شده تولید میشود. در عین حال بافت این محصول به صورت گل برجسته میباشد، فرش های گل برجسته از جدیدترین های صنعت فرش ماشینی کاشان است. 

GOLD CARPET

فرش ماشینی گل برجسته طلاکوب

تکنولوژی این محصول در دست تعدادی از شرکت های تولید کننده فرش ماشینی است، روش بافت آن همانند فرش های 1200 شانه ساده میباشد ولی برای بافت آن در کنار نخ اکریلیک هیت ست از نخ هایبالک هیت ست شده نیز استفاده میشود. نکته مهم دیگر در زمان پرداخت فرش است، به دلیل اینکه در بافت فرش از دو نوع نخ با ویژگی های مختلف استفاده شده، در پایان بافت فرش، طرح و نقش فرش به صورت برجسته و فرو رفته میباشد. در ادامه به معرفی ویژگی فرش 1200 شانه طلاکوب میپردازیم.

ویژگی های فرش 1200 شانه طلاکوب

تعداد شانه و تراکم 
فرش کاشان در شانه ها و تراکم های گوناگونی تولید میشود، فرش های طلاکوب به صورت 1200 شانه و در تراکم 3600 بافته میشود، 
الیاف 100% اکريليک
برای بافت فرشهای طلاکوب از نخ 100% اکريليک (اکروليک) هيت ست شده استفاده میشود، از مهمترین ویژگی های الیاف اکريليک می توان به عدم پرزدهی دارای ویژگی ضد حساسیت بودن و طول عمر بالا اشاره نمود، برای الیاف پود فرش نیز از نخ پنبه استفاده میشود به همین دلیل فرش های تولید شده دارای انعطاف پذیزی بالا و امکان تاشدگی و دارای نرمی و لطافت بالایی میباشند.
ابعاد فرش ماشینی
فرش ماشینی در ابعاد استاندارد 1*1.5 و 1*2 و 1*3 و 1*4 و 1.5*2.25 و 2*3 (6 متری) و 2.5*3.5 (9 متری) و 3*4 (12 متری) و 1* 0.5 (پادری) تولید میشود، همچنین امکان سفارش انواع فرش در ابعاد سفارشی و غیراستاندارد هم امکان پذیر میباشد.
کیفیت فرش کاشان
شهر کاشان به عنوان قطب اصلی صنعت فرش ماشینی در ایران میباشد، تمامی تولیدات فرش کاشان دارای استاندارد و گواهی نامه کیفیت کالا میباشند، بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت، طرح و نقش زیبا، بهره گیری از جدیدترین دستگاه های بافندگی روز دنیا و... در کنار باعث تولید محصولی باکیفیت با نام فرش ماشینی کاشان شده است. این فرش نیز همانند دیگر تولیدات فرش ماشینی در کنار زیبایی دارای کیفیت و استحکام فوق العاده ایی بوده به همین دلیل جزء پرفروش ترین فرش های صنعت فرش ماشینی میباشد. 

خرید فرش طلاکوب جدید از درب کارخانه 

طرح طلاکوب در انواع طرح و تنوع رنگی های مختلفی تولید میشود، یکی از زیباترین و جذاب ترین تولیدات فرش ماشینی کاشان، فرش طلاکوب فیلی و فرش طلاکوب طوسی است به دلیل بهره گیری از دو رنگ خنثی در بافت فرش ماشینی آنرا به فرشی عالی برای مکان های کوچک و آپارتمانی نموده است و سبب میشود فضای خانه از آنچه که هست بزرگتر نمایش داده شود. فرش اندیشه نقشه طلاکوب نسکافه ای نیز یکی دیگر از طرح هایی است که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است.

خرید فرش طلاکوب از کارخانه

در ایران کارخانجات زیادی اقدام به تولید فرش ماشینی با ویژگی های مختلفی می کنند، بر همین اساس لازم است در زمان خرید فرش از اعتبار و برند بودن فرش و شرکت تولید کننده فرش ماشینی اطمینان داشته باشید. 
در فروشگاه اینترنتی قصر فرش امکان خرید بهترین و معتبرترین فرش طلاکوب به قیمت درب کارخانه برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است، تا با خیال آسوده اقدام به خرید این فرش از بهترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی کنند. 

قیمت فرش طلاکوب

قیمت فرش ماشینی بسته به تراکم، تعداد شانه و نو الیاف مورد استفاده در فرش مشخص میشود، فرش طلاکوب جزء 1200 شانه میباشد، فرش های 1200 شانه جزء فرش های ریزبافت صنعت فرش ماشینی میباشند به هیمن دلیل با نام فرش دستبافت گونه نیز شناخته میشوند، این فرش در کنار بافت دستباف گونه خود دارای نرمی و لطافت بسیار فوق العاده ایی نیز میباشد.

فرش طلایی

فرش طلایی رنگ جزء فرش های ماشینی است که طرف داران خاص خود را دارد، فرش های زرد و طلایی به راحتی با انواع ترکیبات رنگی مشکی ، سفید و سرمه ایی طلایی قابل ست شدن می باشد. فرش طلایی در انواع تعداد شانه و به طور ویژه 1200 شانه بافته می شود. در بین انواع فرش طلایی ترکیبات فرش طلایی مشکی، فرش طلایی طوسی، فرش طلایی قهوه ای، فرش طلایی سفید، فرش طلایی سرمه ای  و فرش طلایی کرم بیشتر میزان فروش را در بین دوست داران فرش طلایی دارد.

انواغ فرش طلایی 1200 شانه به علت دلیل بافت ظریف نسبت به فرش های 1000 شانه و 700 شانه نازک تر و دارای ظاهری جذاب تر است. از این فرش بیشتر برای محیط های مناسب اتاق های پذیرایی استفاده می شود. بلعکس فرش ماشینی 700 شانه طلایی به دلیل داشتن ضخامت بیشتر برای مکان های پر رفت و امد مانند اتاق های نشیمن کاربرد دارد.                            

در بین کارخانجات تولید کننده فرش طلایی دو شرکت فرش طلایی ملت و فرش طلایی مشهد بیشترین بازار فروش را به خود اختصاص داده اند. فروشگاه اینترنتی قصر فرش با ارائه انواع فرش ماشینی 1200 شانه و 1500 شانه سعی نموده است تا تمامی افراد با سلایق گوناگون را پاسخگو باشد.