فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

دسته بندی رنگ ها

 • رنگ آبی
 • رنگ متالیک
 • رنگ کاربنی
 • رنگ سرمه ای
 • رنگ صورتی
 • رنگ یاسی
 • رنگ زرشکی
 • رنگ ترمه ای
 • رنگ دلفینی
 • رنگ طوسی
 • رنگ فیلی
 • رنگ مشکی
 • رنگ کرم
 • رنگ بژ
 • رنگ طلایی
 • رنگ نسکافه ای
 • رنگ بادامی
 • رنگ گردویی
 • رنگ سبز پسته ای
فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی بادامی 700 شانه تراکم 2550 - فرش کاشان-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

5,000,000 ریال

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی سرمه ای 700 شانه تراکم 2550 - فرش کاشان-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

5,000,000 ریال

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی فیلی 700 شانه تراکم 2550 - فرش کاشان-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

5,000,000 ریال

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی کرم 1200 شانه تراکم 3600 - فرش کاشان-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

5,000,000 ریال

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی فیلی 1200 شانه 1200 شانه تراکم 3600 - فرش کاشان-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

5,000,000 ریال

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی- خرید فرش هالیدی کاشان

فرش ماشینی از مهمترین اثاثیه خانه است که هم از منظر زیبایی و هم کاربردی بسیار حاض اهمیت است. فرش ماشینی در کنار زیبایی میبایست کیفیت و استحکام قابل قبولی داشته باشد، فرش یکی از کالاهای زینتی و زیبایی ایرانی است که در دکوراسیون داخلی کاربرد بالایی دارد. فرش و به طور ویژه فرش کاشان در طرح ها و کیفیت های گوناگونی تولید و راونه بازار مصرف می گردد، برای بافت فرش کاشان و فرش ماشینی کاشان از طرح و نقشه های متنوعی استفاده میشود یکی از برترین و زیباترین طرح های موجود فرش کاشان با طرح هالیدی است. فرش هالیدی یکی از طرح های منحصربفرد ایرانی است که مشتریان خاص خود را در ادامه به معرفی طرح هالیدی و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی می پردازیم. 

فرش طرح هالیدی

طرح هالیدی یکی از برجسته ترین طرح ها در بین طرح های فرش ماشینی است که در بازار فرش ماشینی به عنوان طرح های پرفروش شناخته میشود، در این طرح به دلیل خلوت بودن نقشه فرش همانند فرش های با طرح ترک دارای طرفداران زیادی است. این طرح برای افرادی که تمایل به فرش های خلوت و ساده دارند انتخاب فوق العاده ایی خواهد بود. 

مشخصات فرش هالیدی

فرش های که با طرح هالیدی بافته می شوند همانند دیگر طرح ها در انواع شانه و تراکم تولید می گردد. فرش های با طرح هالیدی در انواع شانه های 500 شانه، 700 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه تولید می شود که هر کدام متناسب با تعداد شانه دارای تراکم های مورد نظر هستند، تنوع در تعداد شانه و تراکم سبب تغییر قیمت فرش ها میشود، فرشهای که دارای تعداد شانه و تراکم بالاتری هستند به طبع دارای قیمت بالاتری هم خواهند بود، فرش های 1500 شانه با تراکم 4550 از گران بهاء ترین فرش ها در بازار فرش ماشینی هستند. 
فرش طرح هالیدی در دکوراسیون داخلی
فرش ماشینی در دو طرح کلاسیک و مدرن تولید می گردد، فرش های با طرح کلاسیک به طرح های گفته میشود که دارای نقش و نگار طرح های قدیمی هستند و در آنها نقشه های قدیمی و سنتی ایرانی دیده میشود و اصولاً شلوغ و پر از نقوش مختلف هستند، اما فرش های مدرن گونه جدیدی از فرش های ماشینی است که در بافت آن از طرح های جدید و فانتزی استفاده میشود این فرش ها در مقایسه با فرش های کلاسیک دارای طرح های ساده تری هستند و نقش های ساده تری دارند. فرش هالیدی از جمله فرش کلاسیک است که هم برای دکوراسیون کلاسیک و هم برای دکوراسیون مدرن قابل استفاده است، طرح خاص هالیدی این امکان را به خریدار میدهد از فرش هالیدی هم در دکوراسیون های فانتزی و هم سلطنتی به راحتی استفاده کند. 

ویژگی های فرش طرح هالیدی

به دلیل ساده و خلوت هالیدی برای فضاهای کوچک و آپارتمانی بسیار مناسب است، فرش هالیدی باعث بزرگتر و روشن جلوه دادن فضای داخلی خانه میشود، اگر از فرشهای هالیدی با رنگ زمینه روشن مانند فرش هالیدی کرم و ... یا فرش های با رنگ خنثی مانند هالیدی نقره ایی استفاده کنید این ویژگی تاثیر بیشتری خواهد داشت. 

فرش هالیدی بر اساس رنگ زمینه

با توجه به محبوب بودن این طرح در انواع رنگ بندی زیبا تولید می گردد، هر کدام از این رنگ ها زیبایی و چشم نوازی خاص خود را داشته و بسته به نیاز کاربر و سلیقه شخص خریداری می گردد. فرش هالیدی به دلیل طرح زیبایی که دارد در رنگ های متنوعی تولید میشود، هر کدام از این رنگ ها دارای زیبایی خاص خود را دارد و دارای کاربردهای ویژه است. از پرفروش ترین رنگ های فرش هالیدی رنگ های سرمه ای و فیلی است. علاوه بر فرش هالیدی سرمه ای، فرش هالیدی فیلی، رنگ های فرش هالیدی دلفینی، فرش هالیدی فیروزه ای، فرش هالیدی کرم، هالیدی نقره ای، هالیدی طوسی و فرش هالیدی مشکی نیز تولید میشود.
هر کدام از این رنگ ها کاربردی دارد و در مکان خاصی قابل استفاده است به عنوان مثال فرش های با رنگ زمینه روشن نظیر فرش هالیدی فیروزه ای، فرش هالیدی کرم، فرش هالیدی نقره ای برای خانه های کوچک و مکان های با رفت و آمد کم و فرش های با رنگ تیره نظیر فرش هالیدی مشکی و فرش هالیدی سرمه ای برای راهروها، آشپزخانه و به طور کلی مکان های که دارای رفت و آمد هستند قابل استفاده هستند، فرش های با رنگ زمینه خنثی مثل فرش هالیدی نقره ای (سیلور)، فرش هالیدی دلفینی، فرش هالیدی طوسی و فرش هالیدی فیلی هر دو ویژگی مثبت فرش های روشن و تیره را دارد یعنی به دلیل قابلیت چرک تاب بودن برای مکان های پر رفت و آمد و هم به دلیل روشن تر بودن در مقایسه با فرش های تیره برای فضاهای کوچک و آپارتمانی قابل استفاده است و مشکلات مرتبط به نظافت فرش های روشن را ندارد. 

kashan carpet whatsapp

پشتیبانی قصر فرش

kashan carpet whatsapp

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

kashan carpet whatsapp
شروع چت در واتس اپ