فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

دسته بندی رنگ ها

 • رنگ آبی
 • رنگ متالیک
 • رنگ کاربنی
 • رنگ سرمه ای
 • رنگ صورتی
 • رنگ یاسی
 • رنگ زرشکی
 • رنگ ترمه ای
 • رنگ دلفینی
 • رنگ طوسی
 • رنگ فیلی
 • رنگ مشکی
 • رنگ کرم
 • رنگ بژ
 • رنگ طلایی
 • رنگ نسکافه ای
 • رنگ بادامی
 • رنگ گردویی
 • رنگ سبز پسته ای
فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی بادامی 700 شانه تراکم 2550-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

500,000 تومان

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی سرمه ای 700 شانه تراکم 2550-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

500,000 تومان

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی فیلی 700 شانه تراکم 2550-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت بیعانه :

500,000 تومان

فرش هالیدی کاشان - خرید فرش هالیدی

فرش هالیدی - خرید فرش هالیدی کاشان

فرش ماشینی از مهمترین اثاثیه خانه است که هم از منظر زیبایی و هم کاربردی بسیار حاض اهمیت است. فرش ماشینی در کنار زیبایی میبایست کیفیت و استحکام قابل قبولی داشته باشد، فرش یکی از کالاهای زینتی و زیبایی ایرانی است که در دکوراسیون داخلی کاربرد بالایی دارد. فرش و به طور ویژه فرش کاشان در طرح ها و کیفیت های گوناگونی تولید و راونه بازار مصرف می گردد، برای بافت فرش کاشان و فرش ماشینی کاشان از طرح و نقشه های متنوعی استفاده میشود یکی از برترین و زیباترین طرح های موجود فرش کاشان با طرح هالیدی است. فرش هالیدی یکی از طرح های منحصربفرد ایرانی است که مشتریان خاص خود را در ادامه به معرفی طرح هالیدی و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی می پردازیم. 

فرش طرح هالیدی

طرح هالیدی یکی از برجسته ترین طرح ها در بین طرح های فرش ماشینی است که در بازار فرش ماشینی به عنوان طرح های پرفروش شناخته میشود، در این طرح به دلیل خلوت بودن نقشه فرش همانند فرش های با طرح ترک دارای طرفداران زیادی است. این طرح برای افرادی که تمایل به فرش های خلوت و ساده دارند انتخاب فوق العاده ایی خواهد بود. 

فرش هالیدی بهترین گزینه برای خانه های کوچک
فرش هالیدی از جمله طرح های خلوتی است که برای خانه های کوچک و آپارتمانی انتخاب فوق العادیست و فضای خانه را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان میدهد، در صورت انتخاب فرش هالیدی با رنگ های روشن و خنثس این قابلیت دوچندان میشود. 

فرش هالیدی با شانه های گوناگون

به جهت استقبال بالای مشتریان از طرح هالیدی، شرکت های تولید کننده فرش ماشینی اقدام به تولید آن در شانه های متنوع می کنند، تعداد شانه های مختلف مستقیماً بر قیمت نهایی فرش تاثیر گذار است، به عنوان مثال برای فرش های با تعداد شانه 500 از لحاظ قیمت دارای قیمت کمتری در مقایسه با دیگر شانه های فرش ماشینی دارد، فرش طرح هالیدی برای نخستین بار به صورت 1200 شانه تولید گردید. 

فرش هالیدی 700 در اندازه و ابعاد متنوعی تولید میشود، که شامل انواع با متراژهای 12 متری (3*4 متر)، 9 متری (2.5*3.5 متر)، 6 متری و ابعاد قالیچه تولید میشود. 
فرش هالیدی 700 شانه از جمله پرفروش ترین فرش های ماشینی است که در این میان فرش 700 شانه 9 متری بیشترین فروش را به خود اختصاص داده اند. فرشهای که دارای تعداد شانه و تراکم بالاتری هستند به طبع دارای قیمت بالاتری هم خواهند بود، فرش های 1500 شانه با تراکم 4550 از گران بهاء ترین فرش ها در بازار فرش ماشینی هستند. 
فرش طرح هالیدی از جمله طرح های زیبا و شیک کارخانجات فرش کاشان است، شهر کاشان از گذشته های دور تا به امروز به عنوان قطب اصلی صنعت فرش بافی در ایران سشناخته شده است. با به روز شدن تکنولوژی و صنعت فرش، فرش ماشینی نیز همانند فرش دستباف سهم مهمی در بازار فرش ایران دارد. 

فرش طرح هالیدی در دکوراسیون داخلی
فرش ماشینی در دو طرح کلاسیک و مدرن تولید می گردد، فرش های با طرح کلاسیک به طرح های گفته میشود که دارای نقش و نگار طرح های قدیمی هستند و در آنها نقشه های قدیمی و سنتی ایرانی دیده میشود و اصولاً شلوغ و پر از نقوش مختلف هستند، اما فرش های مدرن گونه جدیدی از فرش های ماشینی است که در بافت آن از طرح های جدید و فانتزی استفاده میشود این فرش ها در مقایسه با فرش های کلاسیک دارای طرح های ساده تری هستند و نقش های ساده تری دارند. فرش هالیدی از جمله فرش کلاسیک است که هم برای دکوراسیون کلاسیک و هم برای دکوراسیون مدرن قابل استفاده است، طرح خاص هالیدی این امکان را به خریدار میدهد از فرش هالیدی هم در دکوراسیون های فانتزی و هم سلطنتی به راحتی استفاده کند. 

ویژگی های فرش طرح هالیدی

به دلیل ساده و خلوت هالیدی برای فضاهای کوچک و آپارتمانی بسیار مناسب است، فرش هالیدی باعث بزرگتر و روشن جلوه دادن فضای داخلی خانه میشود، اگر از فرشهای هالیدی با رنگ زمینه روشن مانند فرش هالیدی کرم و ... یا فرش های با رنگ خنثی مانند هالیدی نقره ایی استفاده کنید این ویژگی تاثیر بیشتری خواهد داشت. 

فرش هالیدی بر اساس رنگ زمینه

با توجه به محبوب بودن این طرح در انواع رنگ بندی زیبا تولید می گردد، هر کدام از این رنگ ها زیبایی و چشم نوازی خاص خود را داشته و بسته به نیاز کاربر و سلیقه شخص خریداری می گردد. فرش هالیدی به دلیل طرح زیبایی که دارد در رنگ های متنوعی تولید میشود، هر کدام از این رنگ ها دارای زیبایی خاص خود را دارد و دارای کاربردهای ویژه است. از پرفروش ترین رنگ های فرش هالیدی رنگ های سرمه ای و فیلی است. علاوه بر فرش هالیدی سرمه ای، فرش هالیدی فیلی، رنگ های فرش هالیدی دلفینی، فرش هالیدی فیروزه ای، فرش هالیدی کرم، هالیدی نقره ای، هالیدی طوسی و فرش هالیدی مشکی نیز تولید میشود.
هر کدام از این رنگ ها کاربردی دارد و در مکان خاصی قابل استفاده است به عنوان مثال فرش های با رنگ زمینه روشن نظیر فرش هالیدی فیروزه ای، فرش هالیدی کرم، فرش هالیدی نقره ای برای خانه های کوچک و مکان های با رفت و آمد کم و فرش های با رنگ تیره نظیر فرش هالیدی مشکی و فرش هالیدی سرمه ای برای راهروها، آشپزخانه و به طور کلی مکان های که دارای رفت و آمد هستند قابل استفاده هستند، فرش های با رنگ زمینه خنثی مثل فرش هالیدی نقره ای (سیلور)، فرش هالیدی دلفینی، فرش هالیدی طوسی و فرش هالیدی فیلی هر دو ویژگی مثبت فرش های روشن و تیره را دارد یعنی به دلیل قابلیت چرک تاب بودن برای مکان های پر رفت و آمد و هم به دلیل روشن تر بودن در مقایسه با فرش های تیره برای فضاهای کوچک و آپارتمانی قابل استفاده است و مشکلات مرتبط به نظافت فرش های روشن را ندارد.