فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

دسته بندی رنگ ها

 • رنگ آبی
 • رنگ متالیک
 • رنگ کاربنی
 • رنگ سرمه ای
 • رنگ صورتی
 • رنگ یاسی
 • رنگ زرشکی
 • رنگ ترمه ای
 • رنگ دلفینی
 • رنگ طوسی
 • رنگ فیلی
 • رنگ مشکی
 • رنگ کرم
 • رنگ بژ
 • رنگ طلایی
 • رنگ نسکافه ای
 • رنگ بادامی
 • رنگ گردویی
 • رنگ سبز پسته ای
فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

فرش ژینوس زرشکی 1200 شانه تراکم 3600 -

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

17,500,000 تومان

فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

فرش ریزماهی زرشکی 1200 شانه تراکم 3600 -

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

17,500,000 تومان

فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

فرش شیدا زرشکی 700 شانه تراکم 2550-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

500,000 تومان

فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

کد ۱7۰۰ لاکی ۱۲۰۰ شانه تراکم۳۶۰۰ وینتیج-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

17,500,000 تومان

فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

کد ۱8۰۰ لاکی ۱۲۰۰شانه تراکم۳۶۰۰ وینتیج-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

17,500,000 تومان

فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

کد ۱۹۰۰ لاکی ۱۲۰۰شانه تراکم۳۶۰۰ وینتیج-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

17,500,000 تومان

فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

فرش پریا زرشکی 1200 شانه تراکم 3600-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

17,500,000 تومان

فرش ماشینی قرمز - فرش کاشان

در سه رنگ فرش قرمز، فرش لاکی ماشینی و فرش زرشکی تولید می شود که تجلیگر هنر سنتی و دیرینه صنعت فرش ایرانی

فرش ماشینی زمینه لاکی

فرش لاکی چیست؟ یکی از جذاب ترین فرش ها در میان فرش های اصیل ایرانی فرش زمینه لاکی است. برای افرادی که مایلند از فرش های با زمینه قرمز و فرش لاکی رنگ در دکوراسیون منزل خود استفاده کنند، فرش ماشینی لاکی گزینه بسیار خوبی بشمار می آید. از گذشته تا به امروز رنگ قرمز در صنعت فرش ایران جایگاه ویژه ایی دارد و به عنوان یکی از رنگ های اصلی در زمینه فرش ها بکار گرفته می شده است. فرش های با زمینه لاکی به علت داشتن رنگ های شاد و پر دیر تر فرسوده می شوند و به فضای داخلی منزل رنگ و روح می دهند.

carpet red

استفاده از دکوراسیون مناسب با رنگ قرمز و لاکی باعث ایجاد فضایی منحصر بفرد و سلطنتی در محیط منزل خواهد شد، از دیگر مزایای آن استفاده در منازل پر رفت و امد و شلوغ است که به علت رنگ لاکی دیرتر کثیف و چرک می شود. به طور مثال فرش لاکی کاشان به عنوان یکی از پر طرف دار ترین فرش های ایرانی است. با ظهور طرح های جدید در صنعت فرش، فرش لاکی جدید نسبت به فرش لاکی قدیمی دارای جذابیت و زیبایی دو چندانی است. از جمله طرح های مطرح می توان به فرش لاکی مشهد، فرش لاکی تبریز و فرش لاکی دستباف اشاره نمود.                                 

فرش زمینه زرشکی

فرش زرشکی یکی دیگر از رنگ های شاخص در محدوده رنگ های قرمز است، به علت زیبایی منحصربفرد این رنگ می توان در طرح ها و نقشه های خاص بکار برد. به طور مثال فرش نایین زرشکی به عنوان یکی از طرح های سنتی ایرانی است که با طرح و نقش خود جان تازه ایی به فضا و نمای داخلی هر خانه ایی می دهد. این طرح به صورت 1000 شانه تولید می شود، یعنی در هر متر مربع از عرض این فرش 1000 گره وجود دارد. فرش های 1000 شانه در دو تراکم 2700 و 3000 شانه بافته می شود. منظور از تراکم تعداد گره های فرش در هر متر مربع از طول فرش است.

فرش زرشکی در انواع رنگ بندی فرش زرشکی طوسی، فرش زرشکی وکرم، فرش زرشکی طلایی، فرش زرشکی کرم تولید می شود. تفاوت عمده فرش زرشکی قدیمی با فرش زرشکی مدرن در طرح نقش های آن است. فرش زرشکی نگین مشهد به عنوان یکی از فرش های مطرح در این زمینه خریداران خاص خود را دارد.فرش زرشکی با مبل های سلطنتی دکوراسیون زیبایی را برای فضای خانه مهیا میکند.

تعداد شانه و تراکم در فرش زرشکی

تمامی محصولات فرش ماشینی کاشان در انواع مختلف شانه و تراکم تولید میشوند، فرش زرشکی کاشان در تعداد شانه ها و تراکم های متنوعی تولید میشود، یکی از پرفروش ترین انواع فرش زرشکی فرش 1200 شانه زرشکی میباشد. فرش 1200 شانه فرشی است که در هر یک متر از عرض آن 1200 گره یا ریشه زده شده است، این گونه فرشها به دلیل تراکم بالا دارای ظرافت بسیاری بوده و به عنوان فرش دستباف گونه در بازار فرش ماشینی شناخته میشود. فرش های 1200 شانه دارای تراکم 3600 هستند یعنی در هر یک متر از طول آن 3600 گره یا ریشه بافته شده باشد، تعداد شانه فرش با زیبایی آن و میزان تراکم فرش با کیفیت آن ارتباط دارد هرچه فرشی دارای تراکم بالاتری باشد به همان میزان دارای نرمی و استحکام بیشتری خواهد بود. در حال حاضر کمترین میزان تراکم متعلق به فرش های 500 شانه و بیشترین میزان تراکم متعلق به فرش های 1500 شانه میباشد که به ترتیب 1500 و 4550 میباشد. 

فرش زرشکی کاشان 

فرش زرشکی کاشان در ابعاد و اندازه ها و اشکال متنوعی تولید می شود و برای مکان های مانند فرش اتاق پذیرایی و نشیمن انتخاب خوبی می باشد. از نظر کیفیت و لطافت فرش زرشکی کاشان در حد عالی میباشد، مواد اولیه به کار رفته در تولید فرش کاشان تماماً اکرولیک هیت ست شده است به همین دلیل دارای کیفیت و استحکام بالا بوده و مهمترین ویژگی آن عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن آن است. به دلیل استحکام بالایی این نوع فرش ها با گذر زمان و پاخور شدن و  همچنین در اثر شستشوی با مواد شوینده دچار مشکل نشده و کیفیت ظاهری خود را برای سالهای متمادی حفظ می کند. فرش رزشکی کاشان در ابعاد استاندارد و غیر استاندارد و به صورت سفارشی تولید میشود.

قیمت فرش رزشکی

برای تعیین قیمت نهایی فرش زرشکی فاکتورهای مهمی در نظر گرفته میشود، از آن جمله می توان به کیفیت مواد مورد استفاده در بافت فرش، تعداد شانه و میزان تراکم آن و ابعاد آن اشاره نمود.