معرفی طرح های پرفروش فرش ماشینی
اردیبهشت
معرفی طرح های پرفروش فرش ماشینی

معرفی طرح های پرفروش فرش ماشینی


زمان مطالعه : 4 دقیقه

فرش ماشینی کاشان در میان انواع فرش ماشینی دارای تنوع بالایست و بر همین اساس انتخاب یک طرح از بین این تمامی این طرح ها کار را دشواری می کند. فرش ماشینی کاشان در انواع تعداد شانه های متنوع همچون 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه و در انوع طرح و نقش زیبا و رنگ بندی چشم نواز تولید می گردد. فرش ماشینی کاشان از نظر طرح و نقش و زیبایی و تنوع رنگ همانند فرش دستبافت بوده و در انواع رنگ های دلفریب کاربنی، آبی، سورمه ایی و طوسی تولید میشود. با توجه به تنوع بالای این محصول در این مقاله به معرفی انواع پرفروش فرش ماشینی می پردازیم.

 پرفروش ترین فرش ماشینی بر اساس تعداد شانه و تراکم

فرش‌ ماشینی بر اساس تعداد شانه و تراکم های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود. حداقل تعداد شانه فرش 500 و بیشتر آن در حال حاضر 1500 شانه است هر کدام از این شانه ها دارای تراکم های متنوعی نیز میباشند. در حال حاضر عوام مردم علاقه مند به خرید فرش های با تعداد شانه های 700 شانه، فرش 1200 شانه و فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته میباشند، اگر تمایل به خرید فرش ماشینی ارزان قیمت دارید فرش 700 شانه از زمره فرش های ارزان قیمت موجود در بازار میباشد. 

فرش ازران قیمت از کجا بخرم؟

فرش 700 شانه به دلیل داشتن دوام، استحکام و پاخوری انتخاب بسیار خوبی برای خانه ایست که دارای فرزند یا پر رفت و آمد هستند، در کنار استحکام دارای زیبایی قابل قبولی نیز می باشند. به طور کلی برای مکان های شلوغی مانند آشپزخانه، هال، راهروها و ... قابل استفاده می باشند. با توجه به موارد بالا (استحکام و زیبایی) فرش700 شانه تراکم 2550 از پرفروش ترین فرش های ماشینی در بازار فرش ماشینی است. 

فرش مناسب برای فرش جهیزیه 

در رتبه دوم پرفروش ترین فرش های ماشینی فرش 1200 شانه قرار می گیرد. مهمترین ویژگی این فرش ها زیبایی و بافت ریز آن است که آنرا انتخابی منحصربفرد برای اتاق پذیرایی و فرش جهیزیه بدل نموده است. فرش 1200 در مقایسه با فرش های 700 شانه داری قیمت کمتری است ولی در مقایسه با فرش 1500 شانه و فرش دستبافت دارای قیمت مناسب تری است. این نوع فرش به دلیل ریز بافت بودن به آن فرش دستبافت گونه اطلاق میشود. فرش 1200 شانه به دو صورت ساده و گل برجسته تولید میشود، در حال حاضر فرش 1200 شانه تراکم 3600 از پرفروش ترین فرش ها در دسته بندی فرش های دستبافت گونه میباشند. 

 معرفی طرح های پرفروش فرش ماشینی

فرش ماشینی کاشان دارای انواع 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه و در انواع تراکم 2550، 2700ّ، 3000 و 3600 تولید می شود. انتخاب هر کدام از این فرش ها بر اساس نیاز خریدار و کاربرد آن و همچنین توان مالی هر شخص تعیین میشود.

1-    فرش ماشینی طرح افشان

فرش طرح افشان یکی از انواع فرش ماشینی است که هم دارای اصالت فرش دستبافت بوده همچنین کاملا به روز و بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده است، فرش افشان در سه نوع شانه، 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه موجود است و در انواع افشان گل ریز، افشان درباری، افشان اسلیمی، افشان تارا، افشان ساوش، افشان یادگار تولید می گردد.

مشاهده و خرید فرش ماشینی طرح افشان

 


 

2- فرش ماشینی طرح باغ ارم

 این طرح به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 تولید میشود و از زمره پرفروش ترین طرح های سال بوده است.

مشاهده و خرید فرش ماشینی طرح باغ ارم

3-  پرفروش ترین طرح باغ گل 

فرش باغ گل فیلی به صورت 1200 شانه و در تراکم 3600 تولید میشود، طرح و نقش زیبا و رنگ های متنوع آنرا از سایر فرش های 1200 شانه متمایز نموده است. 

مشاهده و خرید فرش ماشینی طرح باغ گل 

 

4-  فرش ماشینی طرح ساحل

این طرح به صورت 1500 شانه و با تراکم 4500 بافته میشود، در بافت طرح ساحل از الیاف 100 % اکرولیک و برای تار و پود آن از الیاف نخ استفاده میشود به همین دلیل دارای بافت زیبا و فوق العاده نرم و لطیف و همچنین ضد حساسیت است. 

مشاهده و خرید فرش ماشینی طرح ساحل

5-  فرش ماشینی طرح شاهان

و در زمره فرش های 700 شانه تراکم 2550 دسته بندی می شود و دارای الیاف 100% اکرولیک هیت ست شده میباشد، یکی دیگر از ویژگی های این محصول تنوع و تعداد رنگی فوق العاده آن است.

مشاهده و خرید فرش ماشینی طرح شاهان

انتخاب فرش بر اساس سلایق افراد می تواند متفاوت باشد، بر همین اساس باعث ایجاد انتخاب های متنوعی شود، به جزء موارد بالا پرفروش بودن یک طرح می تواند به فاکتورهای مانند کیفیت مواد اولیه برای بافت فرش، قیمت فرش، سایز و ابعاد فرش و ... وابسته باشد. در گفتار بالا سعی نمودیم پرفروش ترین انواع فرش ماشینی کاشان را معرفی نمائیم.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *