تحویل فرش درب منزل
فروردین
تحویل فرش درب منزل

تحویل فرش درب منزل


زمان مطالعه : 4 دقیقه

فرش جدید بخرید و فرشتون رو درب منزل تحویل بگیرید!

دیدید وقتی به خرید فرش میریم، بعد از انتخاب فرش و خریدش اولین دغدغه ما چطوری بردن فرش به خونمونه. هر فردی تو این موقعیت تصمیم های مختلف میگیره، یکی ترجیح میده با ماشین خودش فرش ماشینی جدید رو به خونه ببره. یکی وانت کرایه میکنه تا راحت تر فرش ماشینی جدید رو به خونه ببره و... تمام این تصمیمات برای مشتری و شما که خریدار فرش بودید، اصلا دلنشین نیست. اما یه خبر خوب براتون دارم که برق رو به چشماتون میاره و کلی خستگی و دغدغه آوردن فرش به خونه رو هم از رو شونتون بر میداره. اما اون خبر چیه؟ قصر فرش یکی از عرضه کنندگان فرش کاشان با کیفیته که برای راحتی بیشتری شما عزیزان تصمیم به اجرای یک طرح فوق العاده کرده.

فرقی نداره که شما به صورت حضوری یا اینترنتی فرش ماشینی جدید می‌خرید تحویل فرش درب منزل برای شما اتفاق میوفته. این یعنی دیگه شما نیازی به کرایه کردن وانت یا دردسر های حمل فرش با ماشینی شخصی رو ندارید و به راحتی بودن پرداخت هیچ هزینه اضافه ای فرش ماشینی جدیدتون رو درب منزل دربافت می‌کنید.

مزایای تحویل فرش درب منزل

- شما نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید.
- نیازی نیست شما سنگینی فرش ها مانند فرش 12 متری رو تحمل کنید.
- بدون دردسر و نگرانی فرش شما براتون ارسال میشه.
- پس اگر فرش کاشان با کیفیت رو از قصر فرش خریداری کردید، نگران بردن فرش به خونتون نباشید. قصر فرش با کادر مجرب خود فرش ماشینی جدید شما رو به درب منزلتون آورده و بدون گرفتن هیچ هزینه ای تا داخل منزل برای شما حمل میکنه. چی از این بهتر که بعد از خرید و انتخاب یک فرش ماشینی خوش طرح و نقش دیگه نگرانی آوردن اونو به خونه نداشته باشیم و مطمعن باشیم به بهترین شکل برامون ارسال میشه.

هدف قصر فرش راحتی شما در کنار ارائه فرش ماشینی با بالاترین کیفیت و ماندگاری است.

سوالاتی که ممکنه برای تحویل فرش درب منزل برای شما پیش بیاد:

هزینه تحویل فرش درب منزل چقدره؟

هیچ هزینه ای برای ارسال فرش به درب منزل شما از شما گرفته نشده و کاملا رایگانه.

چقدر طور میکشه تا فرش برای ما ارسال بشه؟

اگر فرش مد نظر شما آماده باشه، بلافاصله بعد از خرید برای شما ارسال میشه. اما اگر فرش مورد نظر شما در انبار موجود نباشه و یا طرح و اندازه خاصی مدنظر شما باشه بین 7 الی 14 روز کاری فرش شما آماده و به درب منزلتون ارسال میشه.

چطور از کیفیت و درست ارسال شدن فرشمون مطمعن باشیم؟

بعد اینکه فرشتون رو درب منزل دریافت کردید، میتونید از ارسال کننده فرش بخواید تا براتون فرش رو باز کنند تا از اصل بودن آن مطمعن بشید. امکان اشتباه ارسال شدن فرش بسیار بسیار کمه اما اگرهم این اتفاق رخ بده باز پرسنل قصر فرش به درب منزل شما اومده و فرش اشتباه ارسال شده رو دریافت و فرش سفارشی شمارو بهتون تحویل میده.

چطور میتونیم زمان ارسال فرشمون رو پیگیری کنیم؟

شما میتونید در ساعات کاری هر روز با شماره تماس شرکت قصر فرش تماس گرفته و از روند ارسال سفارشتون با خبر بشید.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی
آخرین بازدید لحظاتی پیش
سلام دوست عزیز
شما میتوانید برای برقراری ارتباط و گرفتن راهنمایی از کارشناسان خبره ما در تلگرام به ما پیام دهید