چطور بهترین تابلو فرش چهره را برای خود سفارش دهیم؟ 
خرداد
چطور بهترین تابلو فرش چهره را برای خود سفارش دهیم؟ 

چطور بهترین تابلو فرش چهره را برای خود سفارش دهیم؟ 


زمان مطالعه : 4 دقیقه

با پیشرفت صنعت فرش ماشینی در ایران، تولید سفارش فرش با هزینه کم تر و معقولانه تری امکان پذیر شد. امروزه یکی از زیباترین، خاصترین و ماندگار ترین هدایایی که می‌توانید به عزیزان خود بدهید، تابلو فرش چهره آن هاست. همانطور که می‌دانید تابلو فرش نیز مانند فرش در دو نوع فرش ماشینی و دستبافت در بازار موجود است و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و سرمایه خود، بهترین آنها را سفارش دهید. امروز قرار است با نحوه تولید و سفارش تابلو فرش آشنا شده و بهترین آن را برای خود یا عزیزانمان انتخاب و خریداری کنیم.

روش های تولید تابلو فرش چهره

•    بافت تابلو فرش چهره به صورت دستبافت
•    بافت تابلو فرش چهره با دستگاه های بافندگی فرش
•    چاپ عکس چهره برروی تابلو فرش

امروزه رایج ترین و ارزان ترین راه سفارش تابلو فرش چهره، چاپ عکس روی فرش است. شاید بگویید خب ممکن است این نوع تابلو فرش زود کیفیت و رنگ خود را از دست بدهد اما اینطور نیست. 
هنگام چاپ عکس بر روی تابلو فرش، رنگ ها تا ریشه فرش می‌رود. به صورتی که شما می‌توانید طرح تابلو فرش را از پشت آن نیز ببینید. این یک روش جدید و مدرن است که باعث می‌شود در کوتاه ترین زمان، سفارش تابلو فرش چهره شما آماده شود. 

ابعاد تابلو فرش چهره

شما می‌توانید سفارش تابلو فرش چهره مورد علاقه خود را در ابعاد و اندازه های زیر ثبت کنید:
•    35 در 50
•    50 در70
•    50 در 100
•    70 در 100
•    100 در 150

Disadvantages of ordering machine carpet panels

معایب سفارش تابلو فرش ماشینی 

اگر شما تابلو فرش چهره ماشینی سفارش بدهید، بدلیل سفارشی بودن آن و نوع بافت فرش ماشینی، شما صاحب دو تابلو فرش چهره خود می‌شوید. زیرا دستگاه های بافندگی فرش ماشینی به صورت جفتی فرش تولید می‌کنند. حال راه حل چیست؟ قطعا ما به دو تابلو فرش یک جور نیاز نداریم و نمی‌خواهیم هزینه اضافی بپردازیم. راه حل در چاپ تابلو فرش چهره است.

سفارش تابلو فرش چهره به صورت چاپی

از محبوب ترین مدل های سفارش تابلو فرش چهره ، چاپ تابلو فرش است. این روش نه تنها زیبایی فوق العاده ای دارد بلکه قیمت آن نسبت به بقیه انواع سفارش تابلو فرش چهره بسیار مناسب تر و ارزان تر است. با سفارش تابلو فرش چهره چاپی دیگر شما 2 تابلو فرش یکسان را دریافت نکرده و تنها یک تابلو فرش چهره ای که مدنظرتان بوده را دریافت می‌کنید. 
چاپ چهره روی تابلو فرش چطور صورت می‎‌گیرد؟
برای چاپ چهره برروی تابلو فرش ما به یک تابلو فرش سفید خام نیاز داریم. این فرش سفید باید با تراکم و شانه بالایی تولید شده باشد تا بتواند ظرافت زیاد چهره ما را به خوبی نشان دهد. چاپ تابلو فرش چهره با استفاده از دو نوع دستگاه صورت می‌گیرد:
•    دستگاه سابلیمیشن
با استفاده از این دستگاه شما می‌توانید چهره زیبایی خود یا عزیزتان را بروی تابلو فرش های پلی استری سفارش دهید. این دسته از تابلو فرش ها به دلیل بافته شدن با الیاف پلی استر زیباییو درخشندگی زیادی دارند اما لطافت آنها کم است. 

•    دستگاه چاپ یو وی
اگر به دنبال سفارش تابلو فرش جذاب و زیبا هستید، بهتر است به سراغ تابلو فرش های اکریلیکی بروید. این نوع تابلو فرش ها با استفاده از دستگاه چاپ یو وی تولید می‌شود. 

هنگام سفارش تابلو فرش حتما باید نوع بافت و چاپ چهره را مشخض کرده و به تولیدکننده فرش کاشانی که سفارش می‌دهید، اعلام کنید. زیرا همانطور که خوانیدید توجه به این موارد در زیبایی و قیمت تابلو فرش شما تاثیرگزار است.

از کجا تابلو فرش چهره سفاش بدهیم؟ 

کیفیت و جنس فرش در زیبایی تابلو فرش چهره موثر بوده و با توجه به الیاف مصرفی در بافت فرش و دستگاه های بافندگی بافت فرش می‌توان از این کیفیت مطمعن شد. 
حال سوال اینجاست که در میان این همه تولید کننه و برند فرش، ما باید از کدام یک از آنها تابلو فرش چهره سفارش دهیم؟
مانند فرش ماشینی که بهترین آن متعلق به شهر کاشان است، بهترین تابلو فرش های چهره نیز در این شهر و توسط برند های با سابقه فرش کاشان ، تولید می‌شود. اگر می‌خواهید تابلو فرش چهره شما زیبایی محصور کننده ای داشته باشد و به همان صورتی که شما می‌خواهید بافته شود، از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان فرش کاشان مانند قصر فرش  سفارش بدهید. 
شاید بگویید چرا اینقدر کیفیت الیاف و ماشین ها در تابلو فرش چهره مهم است؟ تابلو فرش چهره که جنبه تزیینی و نمایشی داشته و در معرض رفت و آمد قرار نمی‌گیرد که خراب شود؟ 
وقتی الیاف تابلو فرش باکیفیت باشد، رنگ ریزی آن بهتر انجام شده و زیبایی ان بیشتر است. از طرفی اگر تابلو فرش ما با دستگاه های بروز و با کیفیت بافته شده باشد، در تراکم و شانه بالا تولید می‌شود. هرچقدر شانه تابلو فرش ما بیشتر باشد، ظرافت طرح و نقش تابلو فرش چهره ما بیشتر بوده و مجذوب کننده تر خواهد بود.
پس توجه به الیاف تابلو فرش چهره و برند تولید کننده از فاکتورهایی است که در زیبایی تابلو فرش چهره ما موثر خواهد بود.

قیمت تابلو فرش چهره چقدر است؟ 

قیمت تابلو فرش چهره مانند همه فرش ها به الیاف مصرفی در بافت آنها، شانه و تراکم آن و ابعاد آن وابسته است. شما با تعیین ابعاد تابلو فرش و جنس و نوع چاپ آن می‌توانید از قیمت آن مطلع شوید. دقت کنید که سفارش تابلو فرش چهره از نوع چاپی از بقیه موارد بسیار ارزان تر بوده و برای یک هدیه خاص  و به یاد ماندنی مناسب تر است.

امروزه سفارش تابلو فرش چهره طرفداران زیادی پیدا کرده و همینطور افراد سود جویی که به ندبال گول زدن مردم هستند را نیز در این بازار زیاد کرده است. شما با سفارش تابلو فرش چهره از یک برند معتبر فرش کاشان قطعا هیچ نگرانی بابت زیبایی و کیفیت طرح و نقش و الیاف تابلو فرش چهره خود نخواهید داشت و از هزینه ای که بابت آن پرداخت کرده اید، خرسند خواهید بود.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *