فروشگاه اینترنتی قصر فرش

30
مهر
کدام فرش ماشینی بهتر است؟

کدام فرش ماشینی بهتر است؟


زمان مطالعه : 4 دقیقه

کدام فرش ماشینی بهتر است؟

700 شانه، 1000 شانه یا 1200 شانه

به جز افراد معدودی که به هر دلیلی برای خرید فرش ماشینی ارزان به کاشان می آیند و فقط به قیمت فرش توجه می کنند نه به کیفیت آن، اکثر افراد به دنبال خرید بهترین فرش ماشینی برای خانه خود می باشند. اولین سوال این افراد بعد از ورود به فروشگاه، این است که کدام فرش ماشینی بهتر است؟

 700 شانه، 1000 شانه یا 1200 شانه.

 در جواب باید گفت که اگر بخواهیم فرش ها را از لحاظ قیمت در مقایسه با کیفیت بررسی کنیم، فرش ماشینی 700 شانه گوی سبقت را از بقیه فرش های ماشینی خواهد ربود. چرا که تمام فرش های 700، 1000 و 1200 شانه از نظر جنس نخ و نوع بافت یکسان بوده و ماندگاری آنها تقریباً با هم برابر است. اما قیمت فرش 700 شانه به مراتب پایین تر از بقیه می باشد.

اگر به دنبال ویژگی خاصی در فرش باشیم نتیجه متفاوت خواهد شد پس با قصر فرش همراه باشید تا انتخاب درستی داشته باشید  افرادی که بیشتر عادت دارند بر روی فرش بنشینند و از مبل استفاده نمی کنند معمولاً به دنبال فرش های ضخیم تر و نرم تر می گردند. توصیه ما به این افراد خرید فرش 700 شانه می باشد. توجه داشته باشید که با افزایش شانه و تراکم، ضخامت فرش ماشینی کمتر شده و بر لطافت آن افزوده خواهد شد.

 

اما افرادی که زیبایی فرش در اولویت اول آنها قرار دارد و بیشتر از مبل استفاده می کنند بهتر است که فرش 1000 شانه یا فرش 1200 شانه را خریداری نمایند. زیرا این فرش ها به دلیل تراکم بسیار بالایی که دارند بسیار ریزبافت می باشند و این ریزبافت بودن زیبایی آنها را دو چندان کرده است.

در یک جمله می توان گفت: « این که ما به دنبال کدام ویژگی در فرش هستیم، مشخص می کند که کدام فرش ماشینی بهتر است.

فروشگاه اینترنتی* قصر فرش کاشان * فعال در زمینه خرید و فروش فرش بدون واسطه در انواع فرش ماشینی فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه با انواع سایز و طرح و رنگ، جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید فرش ماشینی با شماره 09138905011 تماس حاصل فرمایید.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *