راه حل از بین بردن بوی بد سیگار از روی فرش
خرداد
راه حل از بین بردن بوی بد سیگار از روی فرش

راه حل از بین بردن بوی بد سیگار از روی فرش


زمان مطالعه : 4 دقیقه

اگه فرد سیگاری تو محل کار یا خونه شما باشه، حتما با بوی بد سیگاری که روی فرش میمونه آشنایی دارید. این بو اصلا خوشایند نیست و حتی زمان هایی که افراد سیگار نمی‌کشند هم بوی سیگار رو برای ما پخش میکنه. حالا راه حل چیه؟ چطور میشه از شر این بوی بد خلاص شد و یه نفس راحت کشید؟

از اونجایی که بوی سیگار روی فرش ماشینی خیلی موندگاره، از بین بردنش هم یکم دشوار تر از بقیه بوهاست. حالا ما برای از بین بردن این بو به چه چیزهایی نیاز داریم؟
•    چند کیلو جوش شیرین
•    جارو برقی سالم با کیسه سالم و تمیز
•    برنامه برای تفریح آخر هفته! ( چون بعد از استفاده از جوش شیرین ها باید از خونه بیرون بریم تا اثر ببخشه و مارو هم اذیت نکنه)

روش کار از بین بردن بوی بد سیگار از روی فرش

جوش شیرین رو روی کل فرش یا اون بخش هایی که بوی سیگار گرفته بریزید. دقت کنید که مقدار زیادی جوش شیرین ریخته باشید. میتونید این کار رو دوبار انجام بدید که مطمعن بشید به اندازه کافی جوش شیرین ریختید.
جوش شیرین میتونه به راحتی بو سیگار رو از بین ببره پس به اندازه کافی بریزید.
حالا از خونه برید بیرون برای تعطیلات و اجازه بدید یکی دو روز جوش شیرین روی فرشتون بمونه.
بعد از بازگشت از تفریح آخر هفتتون، جارو برقی بکشید روی فرش و کیسه رو بیرون از خونه خالی کنید. حالا بازم جارو برقی بکشید تا تمام جوش شیرین های روی فرش جمع بشه. 

به همین راحتی میتونید از شر بوی بد سیگار روی فرش خلاص بشید. فقط شما به کمی حوصله و صبوری نیاز دارید تا این پروسه طی بشه.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *