چرا خرید اینترنتی فرش بیشتر شده است؟
خرداد
چرا خرید اینترنتی فرش بیشتر شده است؟

چرا خرید اینترنتی فرش بیشتر شده است؟


زمان مطالعه : 4 دقیقه

قدیم خرید فرش تنها به صورت حضوری و مراجعه به فروشگاه های فرش امکان پذیر بود. همه ما باید زمان طولانی را در راه و در دل هر فروشگاه سپری می‌کردیم تا فرش مورد علاقه خود را پیدا کنیم. اینکه ما بیشتر از قیمت واقعی فرش هزینه می‌پرداختیم بماند، تازه بعد از خرید فرش دردسر آوردن فرش به خانه را نیز داشتیم. البته در بعضی از فروشگاه ها ماشین های حمل فرش وجود داشت، اما خب نیازمند هزینه مجدد بود.
با پیشرفت خرید و فروش های اینترنتی، زمینه خرید اینترنتی فرش ماشینی نیز فراهم شد. البته تا 5 سال پیش کمتر کسی تصور می‌کرد که بتوان با صرف 1 ساعت وقت آن هم در خانه خود، بتوان بهترین فرش کاشان را با قیمت مناسب و کمتر از فروشگاه های فرش صاحب شد. اما الان چنین خریدی برای همه ما طبیعی است.
امروز میخواهیم بررسی کنیم چرا خرید اینترنتی فرش رونق زیادی گرفته و افراد خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. با ما همراه باشید تا با سودی که در خرید اینترنتی فرش می‌توان داشت، آشنا شوید.

علت رشد خرید فرش به صورت اینترنتی

1.    اولین دلیلی که همه افراد را به سمت خرید اینترنتی سوق داد، راحتی این نوع خرید است. دیگر لازم نیست شما در گرما و سرما ساعت ها وقت خود را در ترافیک بگذرانید تا به یک فروشگاه فرش برسید.
شما میتوانید در خانه خود و بدون کوچکترین زحمتی از سایت های اینترنتی فرش کاشان دیدن کنید و جذاب ترین طرحی پسندید را خریداری کنید. 
2.    دومین دلیل همه افراد را در خرید فرش کاشان به صورت اینترنتی مصمم تر کرد. وقتی شما از یک فروشگاه فرش، فرش ماشینییا دستبافت خریداری می‌کنید، باید هزینه های آن فروشگاه مانند هزینه آب وبرق، دستمزد پرسنل، هزینه های بازاریاب ها و... را نیز بپردازید.
 پس شما بیشتر از قیمت واقعی یک فرش هزینه می‌کنید. اما اگر همان فرش را به صورت اینترنتی و از خود کارخانه تولید کننده خریداری کنید، دیگر به پرداخت این هزینه های اضافی نیست.
پس با خرید اینترنتی ما در پول خود نیز صرفه جویی کرده و هزینه کمتری می‌پردازیم.
3.    سومین دلیلی که خرید اینترنتی فرش را برای همه جذاب کرده است، ارسال رایگان فرش است. دیگر نیازی نیست بعد از خرید فرش به دنبال ماشین بار باشید و هزینه های گزاف برای کرایه آنها بپردازید. خود کارخانه تولید کننده فرش بودن دریافت هیچ هزینه ای از شما، فرش شما را برایتان ارسال می‌کند. 

4.    چهارمین دلیل رشد خرید اینترنتی فرش، امکان مشاهده طرح و نقش های فرش هاست. وقتی شما به صورت حضوری برای خرید فرش ماشیین اقدام می‌کنید، فرش را تک به تک مشاهده می‌کنید. همین امر باعث می‌شود که شما جزییات طرح های قبلی را فراموش کنید. 
اما با خرید از سایت های اینترنتی فرش شما میتوانید هر طرحی که برایتان جذاب بود را در پنجره های مختلف مرورگر باز کرده و باهم مقایسه کنید. این مقایسه و بررسی دقیق به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتر و هوشمندانه تری برای خود رقم بزنید. 

نکته ای که قبل خرید از هر سایت اینترنتی باید به آن توجه کنید.
خرید اینترنتی فرش از هر سایت اینترنتی نتیجه خوب و رضایت بخشی برای شما ندارد! شما باید قبل از خرید از یک سایت موارد زیر را در مورد آن بررسی کنید: 
•    نماد اعتماد اینترنتی سایت که توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت به فروشگاه های مجازی داده می شود . 
•    به گواهینامه ssl توجه داشته باشیم که به صورت https://ghasrfarsh.com مشخص می‌شود.
در صورت مشاهده این دو مورد در هر سایت، میتوان نتیجه گرفت که سایت معتبری است و میتوان به آن اعتماد کرد.

سخن آخر
خرید اینترنتی فرش مزایایی بینظیری برایمان دارد که در هیچ خرید حضوری امکان پذیر نیست. اما باید هنگام خرید به سراغ سایت های باسابقه و معتبر فرش مانند قصر فرش کاشان رفت تا بتوان خرید رضایت بخشی برای خود رقم زنیم. 

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *