جذابتر کردن دکوراسیون خانه با فرش 1200 شانه
بهمن
جذابتر کردن دکوراسیون خانه با فرش 1200 شانه

جذابتر کردن دکوراسیون خانه با فرش 1200 شانه


زمان مطالعه : 4 دقیقه

جذابتر کردن دکوراسیون خانه با فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه ماشینی از تولیدات ایرانی است که در کارخانه های مختلف در سراسر ایران تولید می شوند. تولید این فرش ها نیازمند تکنولوژی در بافت می باشد. ایران توانایی ایجاد این تکنولوژی را ندارد، به خاطر هزینه ها و دیگر مسائل آن تولید کنندگان ایرانی دستگاه های بافنده خود را از شرکت های خارجی همچون شونهر و وندویل تهیه و خریداری می کنند.

 

فرش ماشینی 1200 شانه با استفاده از دستگاه بافنده فرش وندویل یعنی HCI سری x2 طراحی و تولید می شود. کاشان و مشهد از تولید کنندگان عمده و انبوه این محصول هستند که دارای کارخانه های متعدد در این زمینه می باشند. البته قیمت فرش 1200 شانه نسبت به دیگر فرش ها کمی بالاتر است، اما اگر می خواهید فرشی بسیار زیباتر و دستباف گونه تر داشته باشید باید از این فرش ها استفاده کنید.

شما می توانید برای دکوراسیون خود از این فرش های 1200 شانه* قصر فرش کاشان * استفاده ببرید.

دکوراسیون ایرانی همیشه با حضور فرش، رنگ و لعاب می گیرد. پس چه بهتر که این فرش دارای رنگ و طرح بسیار زیبایی باشد که بتواند نگاه مخاطب را نیز به خود جذب کند. مهم ترین ویژگی فرش های 1200 شانه در کنار کیفیت بسیار بالایی که دارند این است که طرح های بسیار زیبایی برای آن طراحی می شود. طرح هایی که با دقیق ترین جزییات کشیده شده اند تا بر روی فرش پیاده سازی شوند. ریزبافت بودن در این فرش ها باعث می شود که طرح هایی که روی آن پیاده می شوند زیباتر و با جزییات دقیق تر باشند، همانند فرش های دستباف ابریشم که دارای ظرافت بسیار بالا و طرح های قشنگی هستند.

 

نکاتی که باید در هنگام پهن کردن فرش 1200 شانه در دکوراسیون رعایت کنید.

استفاده از فرش باید اصولی باشد تا بتواند دکوراسیون منزل شما با حضور فرش را جذاب تر کند. اگر بخواهید یک دکوراسیون جذاب داشته باشید باید به هماهنگی و ست رنگ ها بسیار دقت داشته باشید.

قبل از آن دو نکته را بدانید: اگر میخواهید فضای منزل و یا محیط شما بزرگتر نشان دهد بهتر است که از فرش 1200 شانه افشان استفاده کنید. فرش های افشان به خاطر اینکه ترنج ندارند، محیط را بزرگتر جلوه می کنند. و برعکس اگر می خواهید فضایتان کوچک تر نشان دهد، توصیه شده که از فرش هایی با طرح های ترنج استفاده کنید. این فرش ها به علت داشتن لچک و ترنج، باعث می شوند که محیط شما کوچک تر نمایش دهد. خب حالا می توان به دیگر نکته هایی که شما باید در مورد چینش دکوراسیون فرش ماشینی کاشان بدانید اشاره کرد.

یک نکته در پهن کردن فرش 1200 شانه تراکم 3600 این است که شما نباید هیچ وقت فرش ها را لب به لب با لبه های دیوار جفت کنید. توصیه شده که باید حداقل از دیوار فرش ماشینی شما 35 الی 50 سانتی متر فاصله داشته باشد. همچنین شما نباید به طور کامل مبلتان را روی فرش قرار دهید. عموما باید پایه های جلویی فرش شما روی فرش قرار بگیرد و پایه های عقبی باید روی زمین باشند. اینگونه فاصله بین فرش و دیورا هم حفظ خواهد شد. همیشه حفظ اصول باعث زیبایی نمی شود. بعضی وقت ها این عدم رعایت اصول و عدم نظم است که باعث می شود شما فضایی زیباتر داشته باشید. مثلا بعضی وقت ها به جای اینکه از فرش های چهار گوش استفاده کنید، از فرش گرد استفاده کنید.

استفاده از فرش های گرد باعث تنوع در محیط شما خواهد شد. البته برای این که مکان مناسب فرش 1200 شانه گرد را بیابید توصیه می کنیم در یک فضای خالی فقط از یک فرش گرد به همراه یک کمد و تعداد کمی مبل یا صندلی استفاده کنید.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

kashan carpet whatsapp

پشتیبانی قصر فرش

kashan carpet whatsapp

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

kashan carpet whatsapp
شروع چت در واتس اپ